Pistolet lakierniczy Iwata WS400 1.4 EVO HD CLEAR

Pistolet lakierniczy został stworzony z myślą o aplikacji natryskowej farb bazowych i lakierów nawierzchniowych. Pininfarina, włoski projektant wielu ciekawych modeli aut, stworzył równie innowacyjne rozwiązanie, jakim jest Iwata WS400 Evo. Model ten to połączenie zarówno praktyczności, jak i wyjątkowego designu. Cechuje się on niezwykle precyzyjną regulacją strumienia farby, co pozwala na aplikację idealnej jej ilości, zależnej od konkretnych potrzeb. Ergonomia pistoletu zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Iwata WS400 1.4 EVO HD CLEAR
obrazek prezentujacy

Pistolet lakierniczy Iwata Anest WS-400-EVO 1.4 – cechy szczególne

Pistolet lakierniczy Iwata Anest WS-400-EVO 1.4 przeznaczony jest zarówno do nanoszenia wodorozcieńczalnych i konwencjonalnych farb bazowych, jak i do bezbarwnych lakierów nawierzchniowych klasy HS. Pojemność pojemnika górnego wynosi 600 ml. Nacinana z czterech stron dysza sprawia, że natrysk jest niezwykle precyzyjny. Urządzenie charakteryzuje się bardzo drobnym rozpylaniem materiału nawet przy wykorzystaniu niskiego ciśnienia. Lekki korpus sprawia, że korzystanie z narzędzia nie jest uciążliwe.

Iwata WS-400 – cena

Cena pistoletu lakierniczego Iwata WS-400 jest korzystna, szczególnie biorąc pod uwagę możliwości, jakie oferuje urządzenie. W zestawie zawarte są zarówno: pistolet, kucz, pojemnik 600 ml, filtr do kubka, a także kartonowe opakowanie. Urządzenie jest objęte 12-miesięczną gwarancją producenta, jednak nie obejmuje ona uszkodzeń mechanicznych. Łatwość użytkowania i staranne wykonanie z odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów sprawiają, że urządzenie to będzie służyło przez długi czas, stale zapewniając najwyższej jakości działanie.

Pistolet lakierniczy WS400 1.4 EVO HD CLEAR marki Iwata – sklep

Dostępny w sklepie Ekemichal.pl pistolet lakierniczy WS400 1.4 EVO HD CLEAR marki Iwata cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów. Pozytywne opinie zarówno profesjonalistów, jak i hobbystów są potwierdzeniem wysokiej jakości urządzenia. Sklep stale się rozwija, by móc zaoferować kupującym wyłącznie sprawdzone produkty. Od 2015 roku prowadzi działalność z zakresu branży lakierniczej. Duży wybór akcesoriów i preparatów o różnej specyfice sprawia, że klienci polecają asortyment sklepu i chętnie składają zamówienia.

Iwata clear to niezastąpione narzędzie. Polecam serdecznie każdemu lakiernikowi. Super działa i lezy w dloni. Nic tylko chce się korzystać i praca od razu staje się jakaś taka przyjemniejsza.

Arkadiusz

Posłuchałem szwagra i kupiłem sobie i ja. Fajne narzędzie i w dodatku giga dokładne. Mój biznes teraz ma szanse na to żeby się rozwijać, a wystarczylo kupic Evo Clear od Iwaty. Pozdrawiam serdecznie Maks

Maksymilian

Solidne narzędzie nie to co niektóre….. Fajnie wyglada, spełnia swoje zadanie. Dużym plusem jest też jego dokladnośc i możliwośc regulacji ciśnienia. Iwata ws400 evo hd Clear to dobry sprzęt!! !!

Stefan