Pistolet lakierniczy Iwata W400 1.4 mm LV2 Classic

Malowanie różnego rodzaju powierzchni tradycyjnymi metodami z użyciem pędzli i wałków potrafi być czasochłonne, a efekt uzyskany za pomocą tych właśnie narzędzi często pozostawia wiele do życzenia – szczególnie wtedy, kiedy remontem zajmowała się osoba, która na co dzień nie wykonuje podobnych prac. Chcąc przyspieszyć proces malowania, a także uzyskać lepsze rezultaty, warto zainwestować w dobrej jakości pistolet lakierniczy, taki jak Iwata W400 1.4 mm LV2 Classic. To sprawdzony sprzęt doceniany przez profesjonalistów.

Iwata W400 1.4 mm LV2 Classic
obrazek prezentujacy

Pistolet lakierniczy Iwata High T.E.C. W400 LV2 1.4 – dane techniczne

Pistolet lakierniczy Iwata W400 LV2 posiada dyszę w rozmiarze 1.4 mm. Urządzenie to charakteryzuje się ciśnieniem wyjściowym o wartości 2 ml/min oraz współczynnikiem wypływu materiału na poziomie 210 ml na minutę. Pistolet został zaprojektowany w taki sposób, aby był jak najbardziej ergonomiczny, a jednocześnie bardzo dobrze wyważony. Wykonano go z bardzo trwałych i odpornych na zużycie materiałów, dzięki czemu bez problemu można za jego pomocą nanosić farby i lakiery zarówno na bazie wody, jak i rozpuszczalnika.

Pistolet lakierniczy W400 1.4 mm LV2 Classic marki Iwata – cena

Jedną z kwestii, o którą najczęściej pytają osoby zainteresowane zakupem tego typu narzędzia, jest to, ile ono kosztuje. W przypadku modelu W400 1.4 mm LV2 Classic producenta IWATA, cena jest dosyć przystępna, w szczególności biorąc pod uwagę rozwiązania technologiczne i możliwości tego urządzenia. Kwota, którą należy uiścić, aby stać się posiadaczem tego sprzętu, zdecydowanie nie jest wygórowana, o czym można się przekonać, zapoznając się z opiniami zadowolonych użytkowników. To inwestycja na wiele lat.

Pistolet lakierniczy Iwata W400 1.4 mm LV2 Classic – sklep

Chcąc mieć absolutną pewność, że nabyte urządzenie jest w pełni oryginalne i sprawne, należy kupić je w punkcie posiadającym odpowiednią renomę i cieszącym się pozytywnymi opiniami klientów. Jednym z takich miejsc jest profesjonalny sklep z artykułami dla lakierników i malarzy – Ekemichal.pl. To firma, która działa na rynku już od wielu lat, stale dostarczając swoim klientom bardzo wysokiej jakości rozwiązania, dzięki którym mogą oni bezproblemowo i szybko wykonywać różnego typu prace wykończeniowe i lakiernicze.

poszukiwałem pistoletu lakierniczego, dzięki któremu będę mógł szybko malować ściany - pracuję na remontach i zależy mi nie tylko na jakości realizowanych przeze mnie obowiązków, jak i na szybkości ich realizacji. Właśnie dlatego wybrałem IWATA W400.

Dawid

Postawiłem na IWATA W400 1.4 mm LV2 Classic, ponieważ jest to renomowana marka, której produkty są uznane przez wielu użytkowników na całym świecie. To była doskonała decyzja, ponieważ u mnie również spisuje się doskonale.

Krzysztof

Wykonuję bardziej artystyczne prace malarskie w domach i mieszkaniach. Dzięki IWATA W400 1.4mm LV2 Classic mogę bardzo szybko i precyzyjnie nanieść równomierne warstwy farby na wybraną przez siebie przestrzeń.

Marta